Tilbake til alle rapporter

Døde trær langs fylkesvei

Rapportert i kategorien Trær av Kai Engen 09:53, tir. 17 april 2012

Sendt til Hobøl 1 minutt senere

Langs fylkesvei 205, ved adresse Kråkstadveien 3, står en rekke gamle grantrær. Minst 4 av trærne er døde, og kan lett knekke og falle ned over veien. Slik det allerede har skjedd med ett av trærne som falt ned over veien ifjor. Trærne står utenfor min tomt, med strømlinjer til hus og gatebelysning på begge sider, så de døde trærne bør felles av kyndig person.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå 4 uker senere er trærne fjernet, i forbindelse med reparasjon av veibanen :-)

    Sendt inn av Kai Engen 10:10, tir. 15 mai 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter