Tilbake til alle rapporter

Skilt veltet

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Trafikkskilter av Kenneth Aar 10:07, man. 23 april 2012

Sendt til Nes og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gangsti skilt har veltet på grunn av tæle eller brøyting i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:20, tor. 24 mai 2012

  • Det gikk under en halv dag før skiltet ble satt opp igjen. Fantastisk :-)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Kenneth Aar 14:20, tor. 24 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?