Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei på enden av bru

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:49, tor. 17 mai 2012

Sendt til Orkdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Store hull i asfalt på enden av brua der man svinger av enten mot løkken eller hølonda. Vanskelig å unngå dem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?