Tilbake til alle rapporter

Bilvrak med knuste ruter utenfor Movar på Randem i Vestby

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 15:18, søn. 10 juni 2012

Sendt til Vestby 1 minutt senere

Det står et rødt bilvrak utenfor MOVARS fylling på Randem. Vinduene er knust, og det er glasskår utover i veibanen. Skiltene er forsøkt klippet av, men den har fortsatt oblat på seg. Bilen har stått der ca to uker nå uten at noen har foretatt seg noe med den. Fare for at dyr og barn kan skade seg i og med at vinduene er knust. Også fare for at andre punkterer. Bilvraket har flate dekk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:38, søn. 8 juli 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter