Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Bjørnar Falk 22:20, søn. 9 september 2012

Sendt til Øystre Slidre og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Dette gatelyset har ikke fungert på ca 3 år nå. på tide å bytte pære kanskje ? :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er jo litt uheldig hvis en svaksynt person som er på helsesportssenteret skal opp mot sentrum på kvelden. Da er det fort gjort å tryne i grøfta. Men for all del..... kunne jo vært morsomt å sett på da :)

    Sendt inn av Bjørnar Falk 22:33, søn. 9 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter