Tilbake til alle rapporter

Skilting mangler

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Simen Olsen 12:35, tor. 4 oktober 2012

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Dette er en gang og sykkelvei rett ved skole og barnehage, men skiltene mangler. Kanskje grunnet brøyting. Det har vært varebiler som har forvillet seg hit. Alle sideveier for biler til Karveslettvegen er merket innkjøring forbudt, kun syke og varetransport, men akkurat her vil ukjente tro det er fri innkjøring med bil, på det som egentlig er gang og sykkelvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:43, tor. 1 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:13, tor. 29 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:20, lør. 29 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:33, lør. 26 januar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter