Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Espen Bråten 20:51, man. 5 november 2012

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Flere har fått ødelagt bilene sine på dette stedet. Det har blitt lappet mange ganger der men samme hullet dukker opp igjen. Fiks det skikkelig engang for alle

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:30, man. 3 desember 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Espen Bråten 21:30, man. 3 desember 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?