Tilbake til alle rapporter

Dårlig vegstandard.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av John Are Hønsi 22:05, fre. 21 desember 2012

Sendt til Vik og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Vegen dette gjeld er på Hønsi. Problemet er at vegen er blitt så slitt og sporete, at bilar som er litt lave vil kunne ta nedi på "bulen" på midten av vegen. Så derfor må ein enten kjøyre heilt ute i kant på høgre eller venstre for å unngå å ta nedi. Eg har hatt to bilar dei siste åra og begge bilar har tatt nedi viss ein ikkje har vert oppmerksom på dette. Dette problemet har me slitt med i mange, mange år. Og gjeld 300-400 meter av vegen. Det som burde bli gjort er å jevne vegen og deretter asfaltere den.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:59, fre. 18 januar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter