Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 14:01, tor. 10 januar 2013

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vadsø 3 minutter senere

I Rypeveien opp mot Melkevarden skole og Lomakka barnehage er det brøytet så dårlig at bilistene benytter fortauet (mot barnehagen) som kjørefelt. Bedre hadde vært å brøyte opp slik at biler kan møtes samtidig som fortauet forbeholdes fotgjengere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:52, tor. 7 februar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter