Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Inge Aune 00:16, lør. 16 februar 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Giske 3 minutter senere

Gatelys lyser ikkje i klokkarvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:45, fre. 22 mars 2013

  • Taford kraft har skiftet pæren.

    Sendt inn av Odd Inge Aune 23:27, søn. 12 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter