Tilbake til alle rapporter

Strøing av gangvei

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Rolf Hamar 16:53, tor. 7 mars 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 2 minutter senere

Manglende strøing av gangvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:27, tor. 4 april 2013

  • Det ble ikke strødd noe men nå har våren tatt jobben.

    Sendt inn av Rolf Hamar 17:27, tor. 4 april 2013

  • Våren tok det

    Sendt inn av Rolf Hamar 13:56, søn. 13 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter