Tilbake til alle rapporter

Øddelagt autovern

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 02:23, søn. 24 mars 2013

Sendt til Rissa og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Veldig glatt sving og autovernet er øddelagt. Det er trolig øddelagt mandag 18.mars 2013.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?