Tilbake til alle rapporter

Skilt nedkjørt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Leif Kastås 07:03, tir. 30 april 2013

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Ligger et vikeplikt skilt nede i krysset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:30, tir. 28 mai 2013

  • Er fikset

    Publisert anonymt 15:07, ons. 2 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter