Tilbake til alle rapporter

Brutt sykkel-/gangsti

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jesper Henriksen 01:11, ons. 1 mai 2013

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fotgjengere og syklister som benytter stien langs Dikeveien og vil over på stien langs Bjørnengveien (eller vice versa) må krysse den dype rabatten mellem Bjørnengveien og tilhørende sti. Dette er et problem for både syklister, folk med barnevogn, kjørestolbrukere og andre på hjul. En liten klatt asfalt hadde løst problemet og burde vel egentlig vært gjort den gang Dikeveien ble forlenget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:32, lør. 29 juni 2013

  • Ingen endring.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 17:32, lør. 29 juni 2013

  • Fortsatt ikke på plass 6 år etter første rapport (http://www.fiksgatami.no/ report/ 7983)

    Publisert anonymt 16:12, ons. 15 november 2017

  • Ingen endring 8 år senere. Har nå sendt forespørsel på dette via Statens veivesens kontaktskjema.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 22:09, tir. 5 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter