Tilbake til alle rapporter

Hullete grusvei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:30, tor. 2 mai 2013

Sendt til Orkdal og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Svært mange dype hull i overgangen fra asfalt til grus. Dekket har vært i dårlig stand lenge, og er snart ikke lenger kjørbart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 23:52, lør. 8 juni 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 23:52, lør. 8 juni 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?