Tilbake til alle rapporter

Nedkjørt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Kjell T. Borgsjø 14:22, tir. 20 august 2013

Sendt til Frogn og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Skiltet står på midtrabatt like ved bru over til Nesoddveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjemefin tjeneste!!!!!
    Det fungerer med rapportering.

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 14:37, tir. 17 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter