Tilbake til alle rapporter

Usikra røyr under veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Linda Gramshaug Fonseca 21:30, tor. 17 oktober 2013

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Under Hagevegen like ved nr 18 går ei elv under vegen i eit røyr, stort nok til at eit barn kan gå inni. I perioder med mykje nedbør eller snøsmelting, kan vassføringa vera stor. Eit barn kan då i verste fall setja seg fast under vegen. Ein vinglete ung syklist, kan ramla uti elva om han er uheldig. I ein radius på 200m frå røyret, bur det for tida 14 barn under 10 år. I tillegg er mange barnebarn ofte på besøk i nabohus. Eg meldte problemet inn til Ørsta kommune i april, men har ikkje fått noko tilbakemelding anna enn at det er videresendt teknisk sektor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:46, fre. 15 november 2013

  • Røyret er no sikra!

    Publisert anonymt 21:23, lør. 16 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter