Tilbake til alle rapporter

Ulykkes kryss.

Rapportert anonymt 09:50, tor. 17 mars 2011

Sendt til Porsgrunn og Telemark 4 minutter senere

Det går ikke en uke hvor det ikke er en ulykke i dette krysset. Det er vanskelig å komme inn på veien fra sideveiene spesielt i rushen, men det er tilgjengjeld da det er tryggest i forhold til fartøyenes hastighet. Konklusjonen er ofte at folk som skal av eller på veien bruker side veier for å komme direkte til sin fil. som igjen gir mer trafikk på blant annet skoleveien til veldig mange barn. I tillegg til at det da er en 30-sone der som ingen overholder, selv om det er kun et kjørefelt og trafikk i begge retninger. Og ingen fortau/gangvei til de som går.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?