Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper for høye

Rapportert i kategorien Gater/Veier av frank sellevoll 19:14, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Fartsdumper i hele feltet er blitt for høye, sikkert på grunn av vei slitasje. Slik at originale lengre privatbiler slår nedpå i gangfart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:11, tor. 28 november 2013

  • Ikke løst

    Publisert anonymt 14:55, tor. 6 februar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter