Tilbake til alle rapporter

Dårlig grusvei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:20, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Fet 4 minutter senere

Veien ble skrapa forrige uke og er allerede like ille igjen. Bør asfalteres eller bruke en annen masse enn grus full av store steiner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette gjelder konvallv

    Sendt inn av Anders Gudmundsen 19:21, tir. 29 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, tir. 26 november 2013

  • Den ble skrapa en gang til iver helga men er allerede like dårlig igjen.

    Publisert anonymt 19:38, tir. 26 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:51, tir. 24 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:44, ons. 22 januar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 06:39, ons. 19 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter