Tilbake til alle rapporter

For lave dumper

Rapportert anonymt 08:54, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Vestfold og Andebu mindre enn et minutt senere

Nye dumper for ca. 1 år siden. Disse har for liten høyde, slik at de ikke har noen effekt. Fartsgrensen blir ikke holdt, siden man kan holde jevn stor fart over begge dumpene. Barn går til/fra skolen her. Farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter