Tilbake til alle rapporter

Heile gata er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:25, tir. 12 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Volda 5 minutter senere

Her er stor trafikk i denne gata og også ein skule. Gatalysa må fiksast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Brukte skjemaet. Det blir sendt direkte til kommunen og som så sendte meg ein sur e-post om at dette måtte sendast til Tussa som hadde ansvar for gatelys.

    Det er bedre å ringe å brenneav på dei.

    Publisert anonymt 13:04, tir. 10 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter