Tilbake til alle rapporter

Bjørkeveien Lillesand

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Trafikkskilter av Thor S Flørenes 11:29, fre. 13 desember 2013

Sendt til Lillesand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Dette er en blondgate, men ikke skiltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:45, fre. 10 januar 2014

  • Dette er en blindgate, men ikke skiltet. Gata er også hovedvei for elever til/fra Borkedalen skole. Her er mye inn kjøring av foreldre som skal levere ungene til skolen selv om det er laget av/på stignings plass ved buss stopp langs hovedvei.

    Sendt inn av Thor S Flørenes 18:45, fre. 10 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter