Tilbake til alle rapporter

Singel eller sand

Rapportert i kategorien Gater/Veier av stig arild tørum 09:59, ons. 18 desember 2013

Sendt til Meråker og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Veistubben fra krysse til brua, har ikke blitt strødd i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Da ble det strødd, stjerne i boka :)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av stig arild tørum 10:47, fre. 20 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?