Tilbake til alle rapporter

Hull i gangveien

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei anonymt 11:30, søn. 29 desember 2013

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Ringen og asfalten ru det kum lokket er revet opp

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ringen og asfalten rundt kum lokket er revet opp

    Publisert anonymt 11:32, søn. 29 desember 2013

  • Luster kommune teknisk drift har fiksa dette.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 14:34, man. 6 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter