Tilbake til alle rapporter

Vei vedlikehold

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tomas Andersen 23:49, ons. 1 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alstahaug mindre enn et minutt senere

Hei Dalveien har store og mange hull og diverse utgravinger etter di store nedbørsmengder den siste tiden, veien har vært slik i lenger tid, uyen at den har blitt fikset på!!!! nå er det på tide at det blir gjort noe!!!!!!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter