Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:53, søn. 5 januar 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 2 minutter senere

Det er et hull i veien man kjører oppi når man skal ut fra krysset ved barnehagen til Kongsbergveien. Bilen slår nedi hver gang.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, søn. 2 februar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:04, man. 3 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter