Tilbake til alle rapporter

4 veglys som ikkje virkar

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Harald Høgestøl 15:43, lør. 1 februar 2014

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det ligg og eit knekt busstopp skilt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:23, lør. 1 mars 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Harald Høgestøl 18:23, lør. 1 mars 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?