Tilbake til alle rapporter

Stort hull ved rundkjøring

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:23, søn. 20 mars 2011

Sendt til Odda 1 minutt senere

Kjøreretning fra Eithreim,ved gangfelt rett før rundkjøring,er det stort hull inntil vegkant. Oppdages ikke før en har kjørt nedi hullet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:44, søn. 17 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:44, søn. 17 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?