Tilbake til alle rapporter

Veiskilt fjernet

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 07:48, man. 28 april 2014

Sendt til Birkenes og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Skiltet som viser hvor en finner Limoen er tatt ned og ligger ved Limoen 11. Dette bør settes opp igjen slik at folk finner fram.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?