Tilbake til alle rapporter

Skilt fra Wilhelm Wilhelmsens vei ligger i Prost holsviksvei

Publisert av Mildrid Felland 09:03, fre. 16 mai 2014

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Tidlig i dag morges så jeg to russ som kom bærende med et skilt hvor det stod Wilhelm Wilhelmsen vei. Etter å ha bært på skiltet ble det ikke lenger like artig å gå rundt med det og det ble lagt igjen på veien i Prost Holsviksvei. Skiltet er flyttet ut til grøftekanten og ligger nå rett utenfor Prost holsviksvei 36 dersom kommunen ønsker å sette det opp igjen. Skiltet så uskadet ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg tror problemet ble løst. Skiltet ble fjernet og jeg antar at det ble satt på rett plass i korrekt gate.

    Sendt inn av Mildrid Felland 10:16, fre. 13 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter