Tilbake til alle rapporter

Toppdekke som støver

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Berthan Aashaug 22:59, søn. 1 juni 2014

Sendt til Tynset og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Etter arbeid i Arnemoveien med legging av nytt avløp er det lagt på et toppdekke som støver ned eiendommene der dette er lagt. Vi ber om at det strøes ut veisalt slik at støvplagen blir minimalisert. Det er nesten umulig å sitte ute i finværet og spise uten å måtte dekke til mat og drikke. Med hilsen Berthan Aashaug

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken ble løst i løpet av tre dager!

    Sendt inn av Berthan Aashaug 22:03, man. 30 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter