Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anne Sigrid Nervik 19:50, man. 27 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Det mangler gatelys i Skolegata fra Halsenveien og opp mot Ole Vig. Det samme i Stokmoveien fra krysset skolegata og nordover. I kveld var det ikke noe lys i det hele tatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er løst

    Sendt inn av Thomas Fossen 12:24, man. 3 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter