Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 05:35, tir. 28 oktober 2014

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mangler gatelys. Begynnte å flimmre først.. nå er den helt slukket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:53, tir. 25 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:19, man. 12 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter