Tilbake til alle rapporter

Manglende vegmerking

Publisert av Arne Hvidsten 10:37, tir. 11 november 2014

Sendt til Holmestrand og Vestfold 3 minutter senere

Jeg lurer på hvorfor det ikke er hvit kantmerking på Kleivanveien. I høstmørket ville det gitt langt større sikkerhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:30, tir. 9 desember 2014

  • Har enda ikke fått svar.😔

    Sendt inn av Arne Hvidsten 19:30, tir. 9 desember 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?