Tilbake til alle rapporter

Mørkt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Gudmundsen 20:45, man. 12 januar 2015

Sendt til Fet og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørkt veilys i garderv fra falldalsv,konvallv og oppover garderv

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:18, tir. 10 februar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anders Gudmundsen 14:18, tir. 10 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?