Tilbake til alle rapporter

Snorresgate 6 Narvik

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:57, lør. 24 januar 2015

Sendt til Narvik 2 minutter senere

Avskiltet bil har stått i gata i flere mnd. Problem for brøyting og tar opp tiltrengte parkeringsplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:23, lør. 21 februar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:23, lør. 21 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?