Tilbake til alle rapporter

Telehiv og huller

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:28, tir. 14 april 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hele veien fra avkjøringen til militærveien og frem til bomstasjon etter Skogbygda er full av huller og på enkelte områder er det kraftig telehiv i veibanen. Enkelte steder ser det ut til at veibanen er i ferd med å bli skylt vekk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:18, tir. 12 mai 2015

  • Utmerket og hurtig utbedret. Strålende!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:18, tir. 12 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?