Tilbake til alle rapporter

Fartshumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:34, ons. 6 mai 2015

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Et par av fartshumpene oppover Risabergvegen er skadelige for biler, da humpene er for feil proposjonerte i forhold til hva de skal være. Enten er de feil laget, eller blitt slitt utover årene. Ser at mange biler slår nedi, hvis de ikke bremser drastisk ned i fart (gangfart). Mulig det går an å se på dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter