Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:29, fre. 15 mai 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er blitt flere stygge hull i asfalten i Industrigata, Elverum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette er midlertidig løst med kaldasfalt, tidsspørsmål om når det er hull igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:48, lør. 30 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?