Tilbake til alle rapporter

Øydelagd trapp

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:51, tir. 9 juni 2015

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Trappa i Årsetbakkane mellom Normann Årset og rekkehus i gata under treng vedlikehald. Rekkverk er øydelagt og trappa er ganske falleferdig. Dette er ei trapp dom mange ungar nyttar til og frå skulen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:13, man. 20 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter