Tilbake til alle rapporter

Beksjæring av buskfuruer langs gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jahn-Oluf Skonnord 13:41, søn. 5 juli 2015

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Langs gangveien fra Tomter sentrum og nedover Symreveien må buskfuruene beskjæres betydelig tilbake da det snart ikke er passasje. Dette er også et stort problem i forbindelse med snømåking. Ellers savnes også kantklipp langs gangveier slik det er gjort tidligere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:29, søn. 2 august 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 14:29, søn. 2 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?