Tilbake til alle rapporter

Murkant ved fortau er ødelagt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Are Tomasgard 07:42, søn. 6 september 2015

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Murkant ved parkeringsplass - fortau mot hovedvei er ødelagt. Må rettes opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?