Tilbake til alle rapporter

Gatelykt lyser ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Lene 07:17, tor. 8 oktober 2015

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

En enkelt gatelykt som ikke lyser

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:30, fre. 6 november 2015

  • Fortsatt mørkt på skoleveien til ungene ved Borgtun skole her

    Sendt inn av Lene Rødmyr 08:41, tir. 9 februar 2016

  • Her er det fortsatt mørkt i ei lykt i gata og ei på lekeplassen

    Sendt inn av Lene Rødmyr 15:00, tir. 28 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter