Tilbake til alle rapporter

Autovern til besvær

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Rigmor Sørum 16:52, man. 12 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 3 minutter senere

Autovernet ved Nordnes, langs Markenesveien, ligger delvis innover veien. Lengre sør på samme vei heller autovernet så mye utover grøftekanten at det ikke er noe vern overhode. Snarere tvert imot.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hovedproblemet er løst. det tok bare vel ei uke.
    Veldig bra! Det andre jeg kommenterte, at autovernet lengre sør på samme vei heller utover grøfta, er imidlertid ikke rettet opp. Dette er ved Sørum. Det her er en fin måte å melde fra om problemer til rette instans.

    Sendt inn av Rigmor Sørum 17:47, man. 9 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter