Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys i Svensrødveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:46, tir. 20 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 3 minutter senere

Gatelys kommer og går ved Svensrødveien 6-8 (grusveien). Defekt gatelys ved nr 14.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:25, ons. 18 november 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:57, fre. 18 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter