Tilbake til alle rapporter

Hull i vei på slettaveien i øvergården

Rapportert i kategorien Hull i vei av knut.are.fjellheim@biomar.no 07:30, tor. 5 november 2015

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Det er mye store hull i slettaveien i øvergården,går ut over det tekniske på bilene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av knut.are.fjellheim@biomar.no 13:27, tor. 3 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter