Tilbake til alle rapporter

Lyskrysset er feilprogrammert

Rapportert i kategorien Trafikklys av Frode Børli 17:07, man. 23 november 2015

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Bilene på firefelten får bare grønt lys i 10 sekunder, mens bilene som skal ut på firefelten får grønt lys i 30 sekunder.

Det dannes kø, og bare ca 3 biler slippes over før det blir rødt lys igjen.

Dette skjer hver eneste dag på ettermiddagen. Det er voldsomt frustrerende å bruke ca 8 minutter på å komme seg 500 meter, spesielt når vi ser at det er grønt lys og ingen biler fra høyre i rundt 30 sekunder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Frode Børli 08:58, tir. 22 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter