Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe manger etter Dagmar

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:37, ons. 9 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sula 3 minutter senere

Lyktestolpen mellom Korsvika Terrasse 37 og 39 knakk under stormen Dagmar, og den er fremdeles ikke kommet på plass. Det kom noen og tok en søppelsekk over restene (se bilde), og slik står det ennå. MØRKT i gata vår nå!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil husnummer. Er mellom 35 og 37. Lyktestolpen står inne på eiendommen Korsvika Terrasse 35.

    Sendt inn av Yngvild Haaland 12:52, ons. 9 desember 2015

  • Til opplysning, postnummer 6006 Ålesund kommune.

    Sendt inn av Yngvild Haaland 12:56, ons. 9 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:52, ons. 6 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:52, tor. 4 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, tor. 3 mars 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:06, fre. 1 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:45, fre. 29 april 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:36, fre. 27 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter