Tilbake til alle rapporter

Vatn i vegbanen

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Ole Velde 13:15, tor. 31 desember 2015

Sendt til Sveio 5 minutter senere

Etter ny asfalt vart lagt i haust er dreneringshull i støpt vegkant tett og vegen er oversvømt ved det minste regn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:26, tor. 28 januar 2016

  • Ingenting har skjedd, har heller ikke fått tilbakemelding om at det er mottatt hos Vegvesenet

    Sendt inn av Ole Velde 13:26, tor. 28 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?